GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Teservis 11029153
nr 1102 9153
Teservis
Rosenthal, 12 delar
Kondition: slitage och skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 april 2017
kl 18:10:01
17/4 18:05:01
Teservis
Kondition: slitage och skador
nr 1102 9153
Teservis
Rosenthal, 12 delar
Kondition: slitage och skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 17 april 2017 |
17/4 18:05:01 | 1 | Vinnande bud |